Farmona Ekspresowy żel zmiękczający do usuwania skórek 50ml
Przeznaczenie żelu:
profesjonalny manicure, do usuwania suchych, przerośniętych i postrzępionych skórek wokół paznokci dłoni, oczyszczania płytki paznokciowej z naskórka.
EFEKTY:
- ekspresowe i skuteczne zmiękczenie, pozwalające na łatwe odsunięcie i/lub usunięcie nadmiernych skórek wokół paznokci w kilkanaście sekund
- przeciwdziałanie zadzieraniu, pękaniu i narastaniu skórek na płytkę paznokciową
- oczyszczenie płytki paznokciowej z nachodzących na nią skórek
- wygładzenie i nawilżenie.
Składniki aktywne żelu:
Cuticule remover formula, pantenol.
Sposób użycia żelu:
Niewielką ilość żelu zaaplikuj na skórkę wokół paznokcia i płytkę paznokciową, w miejscach gdzie nachodzi na nią skórka. Pozostaw do wyschnięcia, jednak nie dużej niż 1 minutę, a następnie delikatnie usuń skórki za pomocą patyczka. Nadmiar preparatu zmyj ciepłą wodą z mydłem.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.